“Libra të vjetër dhe profesorat i papërgatitur”, Muka akuza universitetit të Mjekësisë

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 10:31 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu