Humbi kontrollin e makinës në Vlorë dhe doli nga rruga, vdes italiani

Nga A2 CNN
31 Korrik 2023, 20:40 | Kronikë
Humbi kontrollin e makinës në Vlorë dhe doli nga rruga, vdes

Një 62-vjeçar, shtetas italian ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti rrugor në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:20, në aksin rrugor Kotë-Gjormë.

Mësohet se shtetasi italian G. F., 62 vjeç ka humbur kontrollin e makinës dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

"Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:20, në aksin rrugor Kotë-Gjormë, shtetasi Italian G. F., 62 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Shtetasi G.F, për shkak të plagëve të marra ka humbur jetën .

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes".

Njoftimi i policisë

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024