Java e modës në Nju Jork, Carolina Herrera sjell një koleksion të freskët për verën 2024

Nga A2 CNN
13 Shtator 2023, 11:38 | Aktualitet

Ishte radha e Carolina Herrera-s për të prezantuar në Nju Jork një koleksion të ri, te bukur e të freskët, plot ngjyra, për pranverën dhe verën e ardhshme. Herrera vjen edhe me një mesazh.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani