Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Koncesioni i sterilizimit, Apeli la në burg ish-zv.ministrin Rrjepaj dhe biznesmenin Rrapaj

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 17:00 | Aktualitet

Gjykata e Apelit të Posaçëm la në fuqi masat e arrestit me burg për ish-zëvendës ministrin e shëndetësinë Klodian Rrjepaj dhe biznesmenin Ilir Rrapaj, të arrestuar për koncesionin e sterilizimit. Të pandryshuara mbeten masat e shkalles se parë edhe për të dyshuarit e tjerë për këtë aferë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu