Kosova tregon forcën ushtarake në 14-vjetorin e Pavarësisë

Nga A2 CNN
17 Shkurt 2022, 18:37 | Fotolajme

Kosova feston këtë të enjte Ditën e Pavarësisë. Mes shumë organizimeve në Prishtinë u mbajt edhe parada ushtarake ku morën pjesë me qindra trupa të FSK.

https://a2news.com/2022/02/17/kosova-14-vjet-e-pavarur-feste-dhe-homazhe-per-heronjte-e-lirise/

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi