Kumbulla largohet me të kuq, Dybala aktivizohet nga stoli dhe realizon një kryevepër

Nga A2 CNN
12 Mars 2023, 19:18 | Futboll

Roma e mbylli pjesën e parë në disavantazh 1-3 ndaj Sassuolos, si dhe me një lojtar më pak, pasi Marash Kumbulla u ndëshkua me karton të kuq në fundin pasi goditi Berardin me shkelm. Ndërkohë, kryeqytetasit reaguan menjëherë me nisjen e pjesës së dytë dhe protagonist absolut ishte argjentinasi Dybala. I aktivizuar nga stoli, sulmuesi kampion bote realizoi një kryevepër.

https://a2news.com/2023/03/12/kumbullen-e-tradhtojne-nervat-godet-me-shkelm-yllin-e-italise/

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi