Lala vlerëson tifozët: Edhe po të ishte 100 mijë vendesh stadiumi, do ishte mbushur sërish plot

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 20:22 | Aktualitet

Ish-kapiteni Altin Lala ka theksuar se duhet vlerësuar shumë entuziazmi i tifozëve dhe mbështetjen që ato kanë dhuruar për ekipin, një mbështetje që do kishte zili çdo ekip. “Po të shohësh këtë entuziazëm, po të kishe pasur një stadium prej 100 mijë vendësh do ishte mbushur prap, do u kishte mbetur sërish njerëzve hatri”, përfundoi Lala.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu