Lopët e frikësuara, tharja e specave dhe turistët e parë... fotot më të mira të ditës

Nga A2 CNN
23 Shkurt 2022, 10:48 | Fotolajme

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi