Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Macron në Tiranë, Vuçiç në Kinë… sanksione vetëm për Kosovën

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 23:20 | Aktualitet

Në një lidhje direkte me studion e “Ditarit”, në A2 CNN, ishte Milazim Krasniqi, profesor në Universitetin e Prishtinës.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani