Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 38%
  • Tre herë në javë 25%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 31%

Kritikat e Macron, Vangjeli: Përpara se t’i vëmë gishtin botës, është mirë ta kthejmë nga vetja

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 21:50 | Aktualitet
Kritikat e Macron, Vangjeli: Përpara se t’i vëmë gishtin

Vizita e Emmanuel Macron në Tiranë ishte historike në raportet mes të dy vendeve, e para zyrtare e një presidenti francez, por deklarata për pezullimin e procesit të vizave për Kosovën solli konfuzion të madh dhe reagime të shumta. Për këtë deklaratë që solli reagime pa fund, por edhe shumë pikëpyetje të tjera per Kosoven, Serbine dhe Integrimin flasim sonte në Debat me analistin Lorenc Vangjeli.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi