Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Pezullimi i vizave do “vriste” dialogun? Vangjeli: Karta e nacionalizmit po luhet si mjet për elektoratin

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 21:53 | Aktualitet

Analisti Lorenc Vangjeli ka komentuar ën Debat në A2 CNN deklaratën e presidentes Vjosa Osmani për pezullimin e vizave me Kosovën. Sipas tij nëse kjo ndodh, Kosova duhet të zgjedhë të ulet në tryezë dialogu dhe jo të izolohet.

Debat - nga Alba Alishani