Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Mbledhja e gjyqtarëve, kryetarja e KLGJ: Drejtësia e re është ndërtuar me sakrifica

Nga A2 CNN
9 Tetor 2023, 11:32 | Aktualitet

Kryetarja e Këshillit të Lartë Gjyqësor, Narueda Llagami, nga konferenca e gjyqtarëve të gjithë Shqipërisë deklaroi se drejtësia e re po funksionon. Në fjalën e saj, Llagami tha se drejtësia e re është ndërtuar mbi sakrifica dhe tashmë është vendosur një standard i ri.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu