Mega-operacioni “Tempulli”, dalin pamjet e aksionit të policisë

Nga A2 CNN
14 Shtator 2023, 17:16 | Aktualitet

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga mega-operacioni, i zhvilluar gjatë ditës së sotme, ku në pranga ranë mbi 200 persona dhe u sekuestruan drogë, armë zjarri dhe para. Sipas Policisë, gjatë operacioni u sekuestruan 13 armë zjarri, 2 prej të cilave kallashnikovë, 10 pistoleta dhe një pushkë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani