Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Mitsotakis “kërcënon” nga Tirana për çështjen Beleri: Shpresoj ta zgjidhim miqësisht

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 11:54 | Aktualitet

Nga Tirana, ku është i pranishëm në samitin e Procesit të Berlinit, kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis, nuk harroi të fliste dhe për çështjen e Fredi Belerit, i zgjedhuri për kryetar bashkie në Himarë, por që po qëndron pas hekurave që prej mesit të majit për shit-blerje votash.

A2 CNN Livestream

Dita jonë