Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Mjekësia në protestë, studentët kërkojnë rikthimin në auditore pa firmosur kontratën

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 17:44 | Aktualitet

Gazetarja Ornela Joti sjell detaje nga protesta.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani