Momenti kur raketa godet ndërtesën në Kiev

Nga A2 CNN
26 Shkurt 2022, 10:31 | Fotolajme

Rrethimi i forcave ruse në kryeqytetin ukrainas Kiev vazhdon. Një ndërtesë banimi u godit nga një raketë. Nuk është e qartë nëse ndërtesa ishte bosh në kohën e shpërthimit. Shumë civilë u strehuan në bunkerë, bodrume dhe metro gjatë natës. Raketa goditi ndërtesën midis katit 18 dhe 21.

https://www.instagram.com/p/CacB_61qLI5/?utm_source=ig_web_copy_link

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi