Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

“Nëse ndryshon qasja europiane dhe amerikane ndaj Serbisë mund të kemi rezultate të shpejta dhe konkrete në marrëdhëniet Kosovë-Serbi”

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 17:14 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani