Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Ngjarje e rëndë në Fushë-Arrëz, një fëmijë mbytet në rezervuar

Nga A2 CNN
9 Gusht 2023, 22:45 | Kronikë
Ngjarje e rëndë në Fushë-Arrëz, një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Fushë-Arrëz.

Një i mitur i moshës 6 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rrëshkitur në rezervuarin e Iballës.

I mituri është nxjerrë nga uji nga familjarët dhe i është dhënë ndihma e parë, por nuk ka arritur të mbijetojë.

Debat - nga Alba Alishani