Nuk u grumbullua në Kombëtare, Ajeti shënon gol

Nga A2 CNN
28 Mars 2023, 16:47 | Futboll
Nuk u grumbullua në Kombëtare, Ajeti shënon gol

Arlind Ajeti nuk u preferua në listën e trajnerit Sylvinho megjithatë mbrojtësi shqiptar ka qenë vendimtar në fitoren e skuadrës së tij, Pordenones përballë Pro Sestos në sfidën e vlefshme për Serisë C italiane.

Ajeti realizoi golin e vetëm të sfidës në minutën e 14-të, teksa goditi saktë me kokë dhe kaloi ekipin në avantazh.

Për shqiptarin ky ishte goli i gjashtë në 28 ndeshje zyrtare që ai është aktivizuar në fushë. 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024