Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 44%
  • Tre herë në javë 19%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 33%

“Pala tjetër në PD mund të hajë byrekë. Ne bëjmë opozitën tonë”

Nga A2 CNN
19 Tetor 2023, 23:33 | Aktualitet

Saimir Korreshi, deputet i PD, foli në Ditarin e orës 23:00 në A2 CNN për zhvillimet në seancën e fundit parlamentare dhe për atë që është duke ndodhur me opozitën në vend.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi