Përndoqi për dy vite një të mitur dhe... përfundoi në burg

Nga A2 CNN
16 Maj 2023, 15:47 | Kronikë
Përndoqi për dy vite një të mitur dhe... përfundoi

Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Gjirokastër pasi akuzohet se ka përndjekur prej 2 vitesh një 18-vjeçare.

Denoncimi në polici është bërë nga vajza, e cila ka deklaruar se 27-vjeçari me iniciale F.M. e përndiqte atë prej 2 vitesh.

 Materialet në ngarkim të shtetasit F. M. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Gjirokastër, për veprime të mëtejshme. 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi