Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Përplasja në studion e Debat, Vokshi-Shehut: Të kam pasur avokat, nuk interpretohet Kushtetuta

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:19 | Aktualitet

Përplasja në studion e Debat, Vokshi-Shehut: Të kam pasur avokat, nuk interpretohet Kushtetuta

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani