Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 27%
  • 1 mars 45%
  • Nuk e uroj 27%

Akuzat ndaj Berishës dhe Malltezit, Vokshi: Edi Rama provokoi konflikt kur çoi SPAK te selia e PD

Nga A2 CNN
23 Tetor 2023, 21:00 | Aktualitet

E ftuar në “Debat” nga Alba Alishani, deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, duke komentuar akuzat e SPAK ndaj Sali Berishës dhe Jamarbër Malltezit, tha se Kushtetuta e Republikës së Shqipërisë nuk është për t’u interpretuar, por për t’u zbatuar dhe këtë, sipas saj, e dëshmon Neni 73.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli