Plagosi babë e bir me biçak, shoqërohet një person në Divjakë

Nga A2 CNN
1 Gusht 2023, 14:22 | Kronikë
Plagosi babë e bir me biçak, shoqërohet një person në

Një person në Divjakë është shoqëruar në policisë pasi plagosi me një biçak një 45-vjeçar dhe djalin e tij adoleshent.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30, në plazhin e Divjakës, pas një konflikti dhe të plagosur mbetën Robert Kruti dhe djali i tij 18 vjeç, Pandi.

Babë e bir ndodhen në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024