Primaret e PD, del fituesi në Kamëz

Nga A2 CNN
4 Dhjetor 2022, 23:25 | Politikë

Arjan Hoxha do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për bashkinë e Kamzës, në zgjedhjet vendore të 14 majit. Hoxha mori 2095 vota, i ndjekur nga Asllan Dogjani me 1049 vota dhe Shemsi Prençi me vetëm 207 vota.
Të pavlefshme unshpallën 41 vota.

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024