Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 17%
  • Shpesh 17%
  • Asnjëherë 67%

I qortoi djalin, babai godet me kokë mësuesin

Nga A2 CNN
6 Nëntor 2023, 21:45 | Bota

I qortoi djalin, babai godet me kokë mësuesin

Një burrë është vënë në pranga nga policia në Cagliari të Italisë, pasi qëlloi me kokë mësuesin e djalit të tij.

E gjithë ngjarja u regjistrua në një shkollë fillore të Sardenjës, ku mësuesi mësohet se e kishte qortuar djalin sepse ishte shumë i padisiplinuar në klasë.

Menjëherë, i mituri ka dalë nga klasa dhe telefonoi të atin, i cili pa u menduar dy herë e goditi mësuesin në fytyrë duke i lënë dëmtime të mëdha.

Burri mund të akuzohet për lëndime, dhunë dhe rezistencë ndaj një zyrtari public, teksa ngjarja është ende nën hetim nga policia.

Dita jonë