Raporti i DASH, klima e biznesit në vend, problem pastrimi i parave dhe korrupsioni

Nga A2 CNN
31 Korrik 2023, 14:18 | Aktualitet

Në lidhje direkte me “Ditari” në A2 CNN, Edona Bilali, ministrja e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi