Reforma Zgjedhore, Gjiknuri thërret nesër komisionin e posaçëm

Nga A2 CNN
9 Tetor 2019, 11:23 | Aktualitet

Reforma zgjedhore, si një ndër kushtet për çeljen e negociatave mes Shqipërisë dhe Bashkimit Europian, vijon të jetë përplasja e radhës mes partive politike. Të enjten, Damian Gjiknuri ka thirrur një tryezë të dytë, duke mos kursyer ftesën e radhës për opozitën. Gazetarja e A2, Elona Gjylmi raporton për detajet dhe agjendën e mbledhjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi