Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 56%
  • Jo 33%
  • Nuk e di 11%

Rita Ora, e mahnitshme me bikini ngjyrë argjendi

Nga A2 CNN
21 Gusht 2023, 17:17 | Showbiz

Rita Ora po kalon pushimet në Ibiza, së bashku me bashkëshortin e saj Taika Ëaititi.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare u fotografua në bordin e një jahti, së bashku me regjisorin dhe miqtë e tyre.

32-vjeçarja kishte zgjedhur një bikini ngjyrë argjendi për të marrë rreze në jahtin luksoz.

Përveç Rita Orës, edhe Dua Lipa ndodhet aktualisht në Ibiza për të kaluar pushimet.

Ditari A2 CNN