Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Sa reale është 2030-ta? Krasniqi: BE nuk e njeh rajonin

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 14:57 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani