Samiti i procesit të Berlinit në Tiranë, çfarë ndodhi brenda Piramidës?

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 13:36 | Aktualitet

Gazetarët e A2 CNN Ervin Koçi dhe Fjorela Beleshi sjellin detaje.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni