Shkatërrim dhe trishtim, fotot nga fronti i luftës në Bakhmut

Nga A2 CNN
28 Prill 2023, 15:06 | Fotolajme

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli