Shkodra nën ujë

Nga A2 CNN
21 Nëntor 2022, 21:00 | Fotolajme

Mbi 2 mijë hektarë toke janë përmbytur në Shkodër nga moti i keq. Kreu i Bashkisë, Bardh Spahia,  kërkoi shpalljen e gjendjes së emergjencës dhe tha se portat e hidrocentraleve u hapën shpejt dhe pa paralajmërim. FOTO/LSA

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi