Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Shqipëri-Çeki, Balla dhe Duka tregojnë masat e marra për ndeshjen e sotme

Nga A2 CNN
12 Tetor 2023, 10:30 | Aktualitet

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla së bashku me drejtuesit e policisë ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit. Balla dhe Duka u bën thirrje tifozëve që të mos tentojnë të fusin sende të palejuara në stadium, pasi ndëshkimet do të jenë të rënda për të gjithë.

Debat - nga Alba Alishani