Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 42%
  • Modern 8%
  • I trashëguar 8%
  • Unik 42%

Bie nga kati i pestë, humb jetën 56-vjeçari në Fier

Nga A2 CNN
20 Shkurt 2024, 15:13 | Aktualitet

Bie nga kati i pestë, humb jetën 56-vjeçari në Fier

Një ngjarje e rëndë është regjistruar, mesditën e kësaj të marte, në Fier, ku një 56-vjeçar ka rënë nga kati i pestë dhe ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:40, në lagjen "Konferenca e Pezës”. Viktima është identifikuar si F. H.

“Fier/Informacion paraprak, rreth orës 14:40, në lagjen "Konferenca e Pezës", Fier, dyshohet se ka rënë nga lartësia e katit të pestë të një pallati, shtetasi F. H., rreth 56 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit”, thuhet në njoftim.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli