Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Shkëmbi çan çatinë dhe përfundon në shtratin e të riut, A2 CNN sjell foto nga ngjarja e rëndë në Përmet

Nga A2 CNN
22 Janar 2024, 09:29 | Aktualitet

A2 CNN ka sjellë fotot nga ngjarja në Përmet ku një masë shkëmbore rrëshqiti prej malit dhe e zuri poshtë të riun.

Siç shihet në foto, 25-vjeçari ka qenë në shtrat dhe nga sa mësohet i ka zënë këmbët. Ai është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr ndihmën e duhur mjekësore.

Pamjet janë të frikshme dhe tregojnë se si shkëmbi ka shkatërruar çatinë e shtëpisë dhe ka përfunduar në shtratin e të riut, duke e lënë të plagosur.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu