Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 4 të plagosur

Nga A2 CNN
9 Mars 2024, 19:54 | Kronikë
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 4 të plagosur
Foto iluestruese

Rreth orës 17:40, në rrugën Elbasan-Librazhd, automjeti me drejtues shtetasin K. R. (36) është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin O. L. (33).

Si pasojë janë lënduar katër udhëtarët që ishin në këto dy automjete, të cilët po marrin asistencë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

A2 CNN Livestream

Dita jonë