Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 45%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 9%
  • Asnjëherë 27%

Aksidenti i rëndë në Berat, makina shpërthen në flakë

Nga A2 CNN
30 Nëntor 2023, 08:29 | Kronikë

Aksidenti i rëndë në Berat, makina shpërthen në

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e vona të mbrëmjes në aksin nacional Berat-Dimal.

Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip Benz doli nga rruga pranë fshatit Moravë dhe më pas shpërtheu në flakë, duke vënë në rrezik serioz jetën e personave që udhëtonin brenda tij.

Në momentin e aksidentit në mjet ndodheshin 4 persona të cilët shpëtuan mrekullisht, kjo dhe falë ndihmës së banorëve të zonës.

Forcat e policisë dhe zjarrfikësit vunë në kontroll flakët dhe po hetojnë për shkaqet e këtij aksidenti.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli