Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 50%
  • Mungesa e kohës 33%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 17%

Arrestohet përndjekësi serial në Tiranë, terrorizoi për muaj me radhë një vajzë

Nga A2 CNN
5 Mars 2024, 13:35 | Kronikë

Arrestohet përndjekësi serial në Tiranë, terrorizoi për

Policia e Tiranës arrestoi një 41-vjeçar nga Vora, i cili akuzohet se përndoqi për një kohë të gjatë një vajzë duke i shkaktuar asaj ankth dhe pasiguri.

Në kuadër të operacionit “Same” u vu në pranga shtetasi L. H. pas kallëzimit nga një 31-vjeçare se ai e kishte përndjekur në mënyrë të vazhdueshme.

Ky shtetas ka qenë i dënuar më parë, për veprën penale “Përndjekja”, pasi ka përndjekur të njëjtën shtetase.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

A2 CNN Livestream

Dita jonë