Sondazh: Si e vlerësoni terapinë në çift?
  • E kam provuar, e dobishme 25%
  • E padobishme 0%
  • S' e di,nuk e kam provuar 75%

E rëndë në Vlorë, gjendet i pajetë një i moshuar në rrugë

Nga A2 CNN
27 Nëntor 2023, 14:44 | Kronikë
E rëndë në Vlorë, gjendet i pajetë një i moshuar
Foto ilustruese

Një 76-vjeçar është gjetur pa shenja jetë në lagjen “Kushtrim”, në Vlorë.

Sipas policisë dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Ndërsa nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani