Ngacmoi 19-vjeçaren në vendin e punës, gjykata burgos manjakun seksual në Tiranë

Nga Armand Bajrami
27 Nëntor 2023, 12:08 | Kronikë
Ngacmoi 19-vjeçaren në vendin e punës, gjykata burgos manjakun
Foto ilustruese

Gjykata e Tiranës ka vendosi masën e sigurisë "arrest në burg" për një 27-vjeçar të akuzuar për "ngacmim seksual" dhe "kanosje".

I dyshuari Marash Gjoklaj akuzohet nga prokuroria e kryeqytetit për ngacmimin e një 19-vjeçareje në vendin e saj të punës, si edhe për kanosjen e një vajze tjetër 20-vjeçare në rrugën e Dibrës në Tiranë.

Sipas prokurorisë, këto veprime janë kryer në kohën që 27-vjeçare kishte përfituar liri me kusht nga një dënim penal për krim seksual.

Para togave të zeza 27-vjeçari mbajti qëndrim mohues për akuzën.

A2 CNN Livestream

Dita jonë