I bien gurët sipër duket punuar me skrep, humb jetën i riu në Vlorë

Nga A2 CNN
21 Maj 2024, 16:57 | Kronikë

I bien gurët sipër duket punuar me skrep, humb jetën i riu

Një 24 vjeçar në Selenicë të Vlorës ka humbur jetën aksidentalisht pasditen e së martës teksa ishte duke punuar në një gurore.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në fshatin Brataj, kur 24 vjeçari Jurgen Vesha punëtor në gurore, u dëmtua rëndë nga gurët, gjatë punimeve me skrep dhe për pasojë humbi jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi