Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 14%
  • Shpesh 14%
  • Asnjëherë 71%

Kokainë, kanabis dhe armë të ftohta, tre të arrestuar në Tiranë

Nga A2 CNN
8 Nëntor 2023, 12:13 | Kronikë

Në episode të ndryshme nga efektivët e Komisariatit Nr.6 në kryeqytet janë arrestuar 3 persona të cilëve ju janë gjetur doza kokaine dhe kanabisi për shpërndarje, si dhe armë të ftohta.

Mësohet se dy prej personave të ndaluar nga policia kishin thyer edhe masën e sigurisë “arrest në shtëpi” që rëndonte mbi ta.

Këto goditje nga ana e policisë janë në vijim të punës për kapjen e personave që mbajnë armë, shpërndajnë lëndë narkotike, si dhe thyejnë masën e sigurisë të dhënë nga gjykata.

Ditari A2 CNN