Kontrolle për persona të shpallur në kërkim, FNSH dhe Forcat Operacionale zbarkojnë në Vlorë

Nga A2 CNN
22 Mars 2024, 21:48 | Kronikë

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ngritur një pika kontrolli në zonën e skelës. FNSH dhe Forcat Operacionale të Vlorës po ushtrojnë kontrolle në mjete luksoze apo dhe ato me xhama të zinj.

Në fokus, personat e shpallur në kërkim dhe ata persona me rrezikshmëri që qarkullojnë me armë zjarri. Aksioni vazhdon dhe në pika të ndryshme në qytetin e Vlorës.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni