Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 42%
  • Modern 8%
  • I trashëguar 8%
  • Unik 42%

E rëndë në Tiranë, gruaja shkon të lindë në maternitet, vdes foshnja

Nga A2 CNN
22 Mars 2024, 13:08 | Kronikë

E rëndë në Tiranë, gruaja shkon të lindë në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur, ditë e sotme, në maternitetin në Tiranë. Një grua teksa ka shkuar për të lindur foshnjën e saj, fetusi ka ndërruar jetë.

Kallëzimin në polici e ka bërë bashkëshorti i gruas, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia e Tiranës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli