Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 0%
  • Mungesa e kohës 100%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 0%

Plagosen me thikë tre të rinj në Vlorë

Nga A2 CNN
3 Shkurt 2024, 12:43 | Kronikë

Plagosen me thikë tre të rinj në Vlorë

Tre të rinj janë plagosur me thikë në lagjen Isa Boletini në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të shkollës "Muço Delo" të këtij qyteti. Të plagosur kanë mbetur Devis Nuredini 18 vjeç,Xhuliano Hodaj 20 vjeç dhe Enea Tafili 18 vjeç, të tre banues në Vlorë. Njëri nga të plagosurit është në gjendje më të rëndë shëndetësore.

Policia ka shoqëruar disa persona për ngjarjen, dyshohet se është ndaluar autori.

Në përditësim..

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi