Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 50%
  • Mungesa e kohës 33%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 17%

Plagosje me armë zjarri në Rrugën e Elbasanit

Nga A2 CNN
17 Shkurt 2024, 18:09 | Kronikë

Plagosje me armë zjarri në Rrugën e Elbasanit

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë pasditen e së shtunës në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Rrugës së Elbasanit ku shtetasi A.K. qëlloi me armë dhe plagosi në këmbë shtetasin Xh. K., rreth 47 vjeç.

Sipas të dhëna autori dhe i plagosuri janë fqinj, teksa ngjarja ka ndodhur pas një sherri momental.

Xh.K. është dërguar me urgjencë në spital, ndërkohë që policia ka rrethuar zonën për kapjen e autorit.

A2 CNN Livestream

Dita jonë