Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 33%
  • 1 mars 33%
  • Nuk e uroj 33%

Sherr në Rrogozhinë, plagoset me drapër i moshuari

Nga A2 CNN
30 Nëntor 2023, 12:08 | Kronikë

Sherr në Rrogozhinë, plagoset me drapër i moshuari

Një 63-vjeçar ka mbetur i plagosur me sende të forta në Rrogozhinë, pasi u sulmua nga një person.

Sipas të dhënave paraprake nga Policia e Shtetit, N.V. u qëllua me drapër nga shtetasi G.M. 54 vjeç, pas një konflikti që mendohet të ketë nisur për motive të dobëta.

Policia ka mundur të arrestojë autorin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli