Basha me të rinjtë: Ejani bëjuni pjesë e PD, përqafoni platformën tonë

Nga A2 CNN
3 Shkurt 2024, 19:55 | Politikë

Rinia dhe Inteligjenca Artificiale ishte aktiviteti ku kreu i Partisë Demokratike zyrtare, Lulzim Basha e përkufizoi situatën politike në vend si një udhëkryq mes një grushti zombiesh, mumiesh që duan ta mbajnë Shqipërinë peng".

Me ftesën që rinia të përqafojë këtë forcë politike, Basha prezantoi edhe platformën e demokratëvë për arsimin.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli