Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

Grushtoi deputetin Sinaj, Nallbati: Diçka që nuk nderon askënd

Nga A2 CNN
31 Tetor 2023, 11:19 | Politikë

Grushtoi deputetin Sinaj, Nallbati: Diçka që nuk nderon askënd

Deputeti demokrat, Gledion Nallbati, ka reaguar pas grushtit që i dha socialistit Vullnet Sinaj. Në një reagim për mediat, ai tha se ishte një veprim që nuk nderon askënd.

“Nuk ia vlen që të merremi me diçka që nuk nderon askënd”, tha ai.

Nallbati u përjashtua nga seanca, ditën e djeshme, e ndërsa Kuvendi vijoi mes tensionesh mes opozitës dhe mazhorancës. Opozita pretendon se mazhoranca nuk përfill kërkesat e tyre, e për rrjedhojë kanë ndjekur këtë rrugë.

Ditari A2 CNN